MiBoxer BSL2 LED Treppen Controller Lichtleiste
UVP Netto: 107,02 €
Nicht Lagernd
Produktinformationen "MiBoxer BSL2 LED Treppen Controller Lichtleiste"
Lichtleiste für Treppenkontroller
20 Stück pro Verpackungseinheit
Stair Light Sub-device(Dual White LED Light)
·BS-L2 Must be used with "2 wire PLC stair light master”
| Products Name | Stair Light Sub-device(Dual White LED Light) |
| Model No. | BS-L2 |
| Input Voltage | DC24V |
| Power | 7W |
| Luminous Flux | 350LM |
| Color Temperature | 2700K~6500K |
| CRI | >80 |
| Board Material Copper Thickness | 2.5 oz (Front 1 oz, Back 1.5 oz) |
| LED Strip Width | 8mm |
| IP Rate | IP20 |
| Tailor Length / (kürzbar) | Min 25mm |
| Beam Angle | 120° |
| Product Size | 10x10x1000mm |
Sie können die Lichtleiste alle 25mm kürzen. Mit dem Zubehör 235894 können die Abschnitte weiterverwendet werden. Einfach anlöten und sie können den Rest der Leiste weiterbetreiben.
Artikelmerkmale
| Konstantstrom oder Konstantvolt: | CV |
|---|---|
| Lichtfarbe Name: | Dualweiß |
| Produktname: | LED Controller - Digital |
| Volt: | 12/24 Volt |
Informationen zur Energieeffizienz
| Energieeffizienz Klasse G | |
|---|---|
| KWh/1000h: | 7 |
| Lumen: | 350 |
| Watt: | 7 |
| Nennlebensdauer: | 35000 h |
| Schaltzyklen: | 50000 |
| Optimale Umgebungstemperatur: | 25 °C |
| EEK Label: | Download |
Miboxer Treppen Controller. Für Lauflicht bei Treppen. 24V bis zu 480W (20A) gesamt bis zu 64 Stufen single color oder dual color strip bis zu 1024 Pixel 2 Wire PLC Stair Light Master(BLE+2.4G) • Bluetooth control • Two-wire control • Supports up to 64 stairs • Support SPI strip parameter setting, color calibration, point setting, color and brightness setting • Support short circuit protection, anti-reverse polarity protection Features Bluetooth control Two-wire control Supports up to 64 stairs Support step time setting Support delay lights-off time setting Support night light brightness setting Support 0-24 hours working time setting, prevent false triggering 4 light sensing modes Support SPI strip parameter setting, color calibration, point setting, color and brightness setting Support setting the CCT and brightness of staircase lights Support short circuit protection, anti-reverse polarity protection Parameters Product Name: Stair Light Model No.: BS64 Input Voltage: DC24V Power: 480W 20A Communication Protocol: Bluetooth / 2.4GHz RF Control distance: Bluetooth: 30m 2.4G: 30m Pixels: 1024 PIR sensing distance: 3m Steps: 2-64 working temperature: -10~40°C Certification: CE, EMC, RED
Nicht Lagernd
Adapter zum Anschluß (anlöten) von DW LED Strips für den Treppen Kontroller BS64 geeignet für 24V LED Produkte wie LED Streifen VPE: 12 Stück
Nicht Lagernd
Kabel für Treppenkontroller T-Anschlußkabel Wählen sie die Länge/Abzweigungen für die Anzahl der Treppen die sie benötigen.
Nicht Lagernd